Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne - akcesoria do systemów alarmowych w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
Oferujemy Państwu szeroki wybór akcesoriów SSWiN (Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu). Głównym celem systemów SSWiN jest błyskawiczne sygnalizowanie zagrożeń – włamań i napadów, a następnie przekazanie informacji służbom w celu podjęcia interwencji.

akcesoria system alarmowy

W naszej ofercie znajdują się niezawodne akcesoria Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu – moduły zacisków montażowych, przyciski antynapadowe oraz moduły przekaźnikowe takich marek jak SATEL, Pulsar, JABLOTRON, Polon-Alfa, SCOT, ROPAM. To niezawodny sprzęt pozwalający na szybkie alarmowanie w sytuacjach zagrożenia, z którego użyciem można stworzyć indywidualnie dopasowane do swoich potrzeb instalacje. Zastosowane konstrukcje pozwalają na uruchomienie alarmu bezzwłocznie po zauważeniu zagrożenia, także w sposób dyskretny.

alarm - moduł zaciskowy

Moduły zacisków montażowych przeznaczone są do użycia w instalacjach niskonapięciowych, dzięki którym można łączyć ze sobą szybko przewody montażowe. Przyciski antynapadowe przeznaczone są do montażu w miejscach, w których pojawia się niebezpieczeństwo napadów – w sklepach sprzedających wartościowe przedmioty, kantorach, punktach usługowych. Przyciski napadowe są dostępne w różnych wersjach – powiadamiające służby ochrony, wydające sygnały głosowe. Moduły przekaźnikowe są wykorzystywane głównie wspólnie z urządzeniami 230V. Wszystkie urządzenia dostępne są w pełnej gamie wariantów i mogą być indywidualnie dopasowane do instalacji i jej wymogów.

przycisk awaryjny - sswin

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia oferty akcesoriów SSWiN w sklepie internetowym Napad.pl!