Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne - akumulatory oraz systemy alarmowe w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
W sklepie internetowym Napad.pl oferujemy Państwu szeroki wybór akumulatorów oraz ogniw zasilających, które są przeznaczone do użycia z systemami alarmowymi oraz monitoringu wizyjnego. Przedstawiamy urządzenia wyróżniające się niezawodną pracą, bez których wydajne zasilanie systemów alarmowych nie byłoby możliwe, a także dopasowane do nich akcesoria.

akumulator system alarmowy

Oferujemy akumulatory w pełnej gamie wariantów, które będą stanowiły niezawodny element systemów alarmowych – dostarczamy niezawodne akumulatory bezobsługowe, zarówno akumulatory 0.8Ah/12V, jak i akumulatory 120Ah/12V, które sprawdzają się zarówno w nieskomplikowanych instalacjach, jak i mogą być elementem zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, dbając o ich prawidłowe działanie niezależnie od warunków. W naszym sklepie mogą zamówić również Państwo baterie znanych marek – alkaliczne i zapewniające długą pracę. Sprawdzą się w czujnikach bezprzewodowych, pilotach i innych elementach systemów alarmowych wymagających zasilania bateriami. Ponadto oferujemy ładowarki i akcesoria – ładowarki do akumulatorów żelowych, końcówki kątowe, przewody.

alarm - akumulator

Optymalną sprawnością cechują się nowoczesne ogniwa żelowe akumulatorów. Sprawdzają się najczęściej w przypadku zasilania podtrzymującego UPS w centralach alarmowych oraz urządzeń mobilnych. Potrafią pracować nawet do 5 lat, dbając o sprawne działanie nie tylko systemów alarmowych, ale również urządzeń, narzędzi elektrycznych czy przy oświetleniu awaryjnym.

ładowarka akumulatora

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych modeli akumulatorów w naszej ofercie Napad.pl!