Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne na bariery podczerwieni i systemy alarmowe w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
Dzięki barierom podczerwieni można stworzyć skutecznie działające zabezpieczenie zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich wnętrzach. Powołują niewidoczną, ale niezawodną strefę, której naruszenie jest odnotowywane w systemie alarmowych i odpowiednio sygnalizowane. Bariery podczerwieni sprawdzają się głównie jako efektywny sposób powiadamiania o obecności intruzów na terenie chronionym.

bariery podczerwieni OPTEX

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone systemy barier podczerwieni wykorzystywanych szeroko w na terenie obiektów różnych typów. Dostarczamy między innymi bariery podczerwieni marek ALEPH, ELKRON, SATEL, OPTEX oraz TAKEX, a także bariery mikrofalowe. Dodatkowo dostępne są podgrzewacze do barier, okablowanie, osłony i pokrywy, wieże montażowe, kodery zasilania i komunikacji, by stworzyć kompletny i działający system.

bariery podczerwieni SATEL

Przedstawiamy pełną gamę różnych wariantów barier podczerwieni – można dopasować je indywidualnie zależnie do potrzeb systemu alarmowego, wymiarów chronionej przestrzeni, pożądanej szybkości reakcji, miejsca instalacji oraz typu detekcji. Na uwagę zasługują ponadto wysoka jakość wykonania, łatwość montażu, możliwość synchronizacji oraz wyboru częstotliwości pracy wiązek podczerwieni. Biorąc pod uwagę zasięg zewnętrzny oraz wewnętrzny i liczbę wiązek, a także długość barier, można stworzyć niezawodnie działający system zabezpieczeń, który będzie rejestrował każde naruszenie strefy.

bariery podczerwieni ELKRON

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami barier podczerwieni znajdującymi się w naszej ofercie. Mamy nadzieję, że dobiorą Państwo te, które sprawdzą się niezawodnie!