Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne na czujniki i systemy alarmowe tylko w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
Czujniki alarmowe znajdują szerokie zastosowanie jako elementy systemów alarmowych. Dzięki nim można błyskawicznie i precyzyjnie wychwytywać sygnały, które przetworzone przez komponenty systemu pozwalają na wszczęcie alarmu. W naszej ofercie znajduje się pełna gama czujników uznanych marek, z którymi stworzą Państwo działający niezawodnie system chroniący obiekt niezależnie od jego wielkości oraz potrzeb.

czujnik alarmowy PARADOX

W sklepie internetowym Napad.pl znajdują się czujniki takich marek jak Paradox, czujniki SATEL, Bosch, DSC czy OPTEX. Dostarczamy między innymi czujniki ruchu, czujniki akustyczne (inaczej czujniki stłuczeniowe), czujniki dymu, gazu oraz czujniki pasywne podczerwieni, do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego, także czujniki przeznaczone specjalnie do stosowania w obiektach, w których znajdują się zwierzęta, czujniki dualne (zespolone), które korzystają z różnych technologii detekcji w jednym urządzeniu. Ponadto oferujemy czujniki zalania wibracyjne, czujniki magnetyczne oraz akcesoria, w tym uchwyty do czujek.

czujka alarmowa SATEL

Pełna gama produktów renomowanych marek pozwala na dopasowanie czujek indywidualnie do każdego zastosowania zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz. Wybranie optymalnych czujników i włączenie ich do systemu alarmowego pozwala na uzyskanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa nie tylko w przypadku zagrożenia włamaniem, ale również w sytuacji pożaru czy wycieków niebezpiecznych substancji, przykładowo gazu. Zachęcamy do zapoznania się z czujnikami znajdującymi się w naszym sklepie internetowym Napad.pl!

czujnik alarmowy OPTEX