Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne na obudowy central i systemy alarmowe w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
W naszym sklepie internetowym Napad.pl przygotowaliśmy pełną gamę obudów przeznaczonych do central alarmowych, akumulatorów i szyfratorów alarmowych oraz dopasowane do nich akumulatory. To produkty, które mogą być indywidualnie dopasowane zależnie od użytych urządzeń wchodzących w skład systemu alarmowego.

obudowa akumulatora

Dostarczamy obudowy takich marek jak SATEL czy Pulsar – to renomowani producenci komponentów systemów alarmowych, których sprzęt spełnia wszystkie wymagania jakościowe. Wykorzystanie sprawdzonych materiałów oraz staranne opracowanie konstrukcji powoduje, że obudowy tych marek wykorzystywane są zarówno w przypadku systemów alarmowych przeznaczonych do domów i mieszkań, jak i tych w obiektach wymagających bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

obudowa centrali alarmowej

Obudowy dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, dlatego można łatwo dopasować je do różnych modeli szyfratorów, central alarmowych, a także akumulatorów. Oferujemy również akcesoria przeznaczone do obudów, w tym uchwyty blachy, szyny, transformatory, zamki do obudów. Obudowy mogą być montowane natynkowo lub wtynkowo. Pełną gamę obudów wraz z ich dokładnymi wymiarami oraz przeznaczeniem znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Napad.pl.

obudowa szyfratora alarmu

Dopasowana obudowa jest w stanie ochronić urządzenia przed dostępem niepowołanych osób. Wytrzymała blacha zabezpiecza je dodatkowo przed uszkodzeniami mechanicznymi, a zastosowanie zamków powoduje, że dostęp do urządzeń mają tylko upoważnione osoby. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych obudów w naszym sklepie internetowym Napad.pl!