Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne na moduły GSM oraz systemy alarmowe GPRS w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
W sklepie internetowym Napad.pl oferujemy szeroki wybór urządzeń wykorzystywanych w powiadamianiu GSM w systemach alarmowych. Dzięki nim można uzyskać błyskawicznie informacje dotyczące aktualnego stanu systemu – to niezawodne rozwiązanie sprawdzające się w praktycznie każdym obiekcie, a odległość nie jest już przeszkodą.

powiadomienie GSM ROPAM

Oferujemy nowoczesne urządzenia powiadamiania GSM marek ROPAM oraz SATEL – dwóch renomowanych producentów elementów systemów alarmowych, które wykorzystywane są zarówno w ochronie domów i mieszkań, jak i bardziej wymagających obiektów, w przypadku których nie można pozwolić sobie na kompromisy.

satel GPRS powiadomienie

W naszym sklepie internetowym zakupić można moduły powiadamiania i sterowania GSM, klawiatury dotykowe, kable podłączeniowe, moduł przetwarzania, moduł zasilacza ze sterownikiem radiowym, piloty, panele LED, moduły monitoringowe czy anteny. To pełna gama niezawodnych elementów systemów alarmowych, dzięki którym można uzyskać najwyższy poziom bezpieczeństwa w ochronie obiektów mieszkalnych i obiektów komercyjnych.

ropam klawiatura dotykowa

Dzięki możliwości indywidualnego zaprogramowania modułów można dopasować je do swoich potrzeb – wysyłanie wiadomości SMS, powiadamianie głosowe, opcja stałego podsłuchu pozwala na uzyskanie aktualnych informacji o stanie systemu i wszystkich zachodzących zdarzeń. W ten sposób zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa jest jeszcze prostsze – ryzyko włamań, kradzieży i wtargnięć jest obniżone. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą sprzętów w sklepie Napad.pl!