Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne - zasilacze i przewody oraz systemy alarmowe w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
W sklepie internetowym Napad.pl mogą Państwo zamówić niezbędne okablowanie przeznaczone do systemów bezpieczeństwa – systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, systemów przeciwpożarowych, automatyki domowej i innych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

przewód yntksy3

Oferujemy przewody YTDY – przewody telekomunikacyjne przeznaczone do użycia w instalacjach niskonapięciowych. Są one stosowane między innymi w przypadku systemów zdalnego sterowania, transmisji danych, systemów przesyłających sygnały, na przykład w domofonach czy urządzeniach alarmowych. Także dostarczamy przewody YnTKSY stosowane w instalacjach systemów przeciwpożarowych i urządzeń alarmowych oraz przewody OMY o wszechstronnym zastosowaniu w pomieszczeniach. Dostarczamy także innego rodzaju okablowanie – dokładne informacje dotyczące parametrów technicznych kabli znajdują się w ich opisach.

przewód OMY

Wszystkie przewody w naszym sklepie internetowym Napad.pl oferujemy w pełnej gamie wymiarów i warrantów, aby można było dopasować je indywidualnie do typu tworzonego systemu bezpieczeństwa oraz jego wymogów. Przewody sprzedawane są w opakowaniach po 100 metrów bieżących.

przewód YTDY

Zachęcamy do zakupu przewodów wraz z innymi urządzeniami systemów bezpieczeństwa znajdującymi się w naszym sklepie Napad.pl. Decydując się na zakup w naszym sklepie, otrzymują Państwo najwyższej jakości produkty spełniające wszystkie wymogi jakościowe, a przy tym cechujące się przystępnymi cenami. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dostępnymi przewodami w naszej ofercie!