Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne na sygnalizatory alarmowe i systemy alarmowe w sklepie NAPAD.pl
NAPAD.plZobacz węcej na www.napad.pl
Sygnalizatory alarmowe są elementem każdej instalacji alarmowej, który odpowiada za sygnalizację zdarzenia, przykładowo włamania, napadu czy też pożaru. Sygnalizatory w naszym sklepie internetowym Napad.pl to szeroki wybór modeli, dzięki którym można stworzyć skutecznie działający system alarmowy.

sygnalizator alarmowy SATEL

Oferujemy między innymi sygnalizatory alarmowe akustyczne – generują sygnał dźwiękowy o wysokim natężeniu, optyczne – wydają widoczne z daleka sygnały świetlne, a także akustyczno-optyczne – łączą właściwości sygnalizatorów akustycznych i optycznych. Dzięki różnym wariantom sygnalizacji można dopasować je do każdego obiektu. Sygnalizatory mogą być montowane we wnętrzach, a także na zewnątrz – dostępne są również modele z wbudowanymi akumulatorami.

wewnętrzny sygnalizator SATEL

W sklepie Napad.pl mogą zakupić Państwo sygnalizatory renomowanych marki SATEL, która specjalizuje się w produkcji elementów systemów alarmowych. Jej urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania i użyciem zaawansowanych technologicznie komponentów, dzięki czemu wyróżniają się niezawodnością działania, wytrzymałością oraz odpornością – posiadają zabezpieczenia antysabotażowe oraz wewnętrzne osłony. Sygnalizatory dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej.

zewnętrzny sygnalizator SATEL

Odpowiednio dopasowany sygnalizator jest w stanie skutecznie zasygnalizować zagrożenie. W połączeniu z nowoczesnym systemem alarmowym jest niezbędnym elementem, który pozwala na poprawę efektywności ochrony obiektu niezależnie od jego przeznaczenia. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych modeli sygnalizatorów w sklepie Napad.pl!